niedziela, 8 maja 2011

....spotkaliśmy się w GOKu o 15:00.

Radek:Kolejne warsztaty fotograficzne jak zawsze odbyły się w bardzo przyjaznej i luźnej atmosferze. Jako uczestnicy mieliśmy okazję poznać podstawy działania aparatów fotograficznych. Wielkim szokiem było dla nas to że przy użyciu zwykłej puszki po kawie można zrobić zdjęcie! Efekt pracy takim prymitywnym aparatem daję ogromną satysfakcję! I ta niepewność przy wywoływaniu zdjęcia… Coś fantastycznego.
                                                                                                                 

Efekt naszej pracy!


Alicja: „Zajęcia były bardzo ciekawe. Najbardziej podobało mi się, jak wywoływaliśmy zdjęcia. Fajne było to, że mogliśmy zobaczyć, jak w "kuwecie" powstają obrazy;). Ogólnie jest dużo śmiechu i zabawy podczas zdobywania doświadczenia fotograficznego :P” 
                                                                               Metka: "Wczoraj, tj. 7.05.2011 robiliśmy zdjęcia aparatami otworkowymi, które wcześniej przygotowaliśmy. Zaczęliśmy od przygotowania ciemni, następnie wkładaliśmy papier fotograficzny do naszych aparatów, a potem cykaliśmy budowle, portrety. Największą frajdą było czekanie na negatyw zdjęcia, które znajdowało się w wywoływaczu. Trzeba było jeszcze włożyć je do utrwalacza, a następnie osuszyć. Na zrobienie pozytywu nie starczyło nam czasu, mimo to zdjęcia zabraliśmy do domu, aby pokazać owoc naszej pracy. A wszystko to przy miła atmosferze i sympatycznym gronie. BiG up"


PUFA PUFA:
INSPIRACJE DZIAŁANIE LUDZIE

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz